BiegunSportBiegunSport
Zapomniałeś hasła?

Baseny

UNIWERSYTET PEDAGOGICZNY ul.Ingardena 4

image

Basen Uniwersytetu Pedagogicznego znajduje się na ul.Ingardena 4 w pobliżu Błoń oraz Parku Jordana. W ciągu tygodnia obowiązuje tam płatna strefa parkowania (do godz.20:00). Pływalnia posiada 6 torów pływackich o długości 25m. Dla rodziców jest możliwość wykupienia wejścia na wolne tory, w czasie kiedy dzieci są na zajęciach szkoleniowych.

.

UNIWERSYTET EKONOMICZNY ul.Rakowicka 27

75dd5ca169d558644c140ae45ce17231

Basen Uniwersytetu Ekonomicznego znajduje się na ul.Rakowickiej 27 na terenie uczelni. W okolicy uczelni, w ciągu tygodnia obowiązuje płatna strefa parkowania (do godz.20:00). Parkować można od strony ul.Beliny-Prażmowskiego, Rakowickiej lub A.Lubomirskiego. Pływalnia posiada 6 torów pływackich o długości 25m. Dla rodziców jest możliwość wykupienia wejścia na wolne tory, w czasie kiedy dzieci są na zajęciach szkoleniowych.

PŁYWALNIA COMARCH ul.M.Życzkowskiego 29

DSCF2547_kopia

Basen Comarch znajduję się bardzo blisko Politechniki Krakowskiej przy ul.M. Życzkowskiego 29 w podziemiach budynku 41G. Klienci mogą parkować za szlabanem (pobierając bilecik ) na parkingu Comarch dla klientów. Postój jest bezpłatny, należy jednak: pobrać bilet, a przy wyjściu z basenu podać go Pani z recepcji do podbicia, aby wyjechać z terenu parkingu. Basen posiada 3 tory o długości 25 metrów,1 tor z płytką wodą oraz duże jacuzzi i zjeżdżalnię dla dzieci.