BiegunSportBiegunSport
Zapomniałeś hasła?

Sekcja Narciarska / Doskonalenie jazdy / Przedszkole Narciarskie

title-box-ski

.Zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z Oferty Zimowej „BiegunSport”.

.

1  Sekcja Narciarska – treningi / wyjazdy wyczynowe dla dzieci i młodzieży. Udział w zawodach.

4  Obozy Narciarskie – doskonalenie techniki narciarskiej dla dzieci i młodzieży.

2  Wyjazdy weekendowe – wyjazdy szkoleniowe z doskonalenia jazdy na nartach w soboty lub niedziele na stoki w Polsce. Grupy szkoleniowe na każdym poziomie zaawansowania.

.

Dzielimy się dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi z nowoczesnym podejściem oraz wysoką jakością prowadzonych szkoleń. Na każdym szkoleniu zapewniamy Państwu najwyższy możliwy standard zajęć. Poniżej prezentujemy Państwu : program szkolenia, opisy zajęć, cennik oraz pozostałe kluczowe informacje dot. sezonu narciarskiego.

Formularz Zapisów

Pola oznaczone gwiazdką (*) są wymagane.

Co powinieneś wiedzieć ?

tick1 Sekcja Narciarska BS – grupa treningowa, treningi na tyczkach.

tick1 Obozy narciarskie w Polsce i za granicą.

tick1 Obozy narciarskie dla dzieci, młodzieży oraz całych rodzin.

tick1 Wyjazdy szkoleniowe – 1-dniowe, tygodniowe.

tick1 Grupy szkoleniowe – małe dzieciaki 2-3 osób na instruktora, grupy starsze ok.6-7 osób na instruktora.

tick1 Super zawodowa, wykwalifikowana, kadra instruktorska (m.in. absolwenci AWF, byli lub obecni zawodnicy).

tick1 Szkolenia na każdym poziomie zaawansowania. 

tick1Przedszkole Narciarskie” dla najmłodszych dzieci.

tick1 Video oraz foto analizy techniki.

Jak działamy ?

Sekcja Narciarska BS

Sekcja Narciarska BS, jest najwyższą formą treningu narciarskiego jaki możemy Państwu zaproponować. Treningi narciarskie w sekcji skupiają się głównie na jeździe na tyczkach oraz jeździe zadaniowej. Zapisy do Sekcji rozpoczynają się w okolicach maja każdego roku, tak aby zaplanować dokładnie cały sezon oraz kalendarium sekcyjne. Sekcja BS rozpoczyna sezon treningami ogólnorozwojowymi (od września do czerwca) na sali gimnastycznej. W okresie jesiennym (od października do grudnia) realizujemy 3 wyjazdy treningowe na lodowce – głównie Stubaier Gletscher. Okres zimowy (od grudnia do kwietnia) przeznaczamy: głównie na treningi  w Polsce w schemacie sobota-niedziela oraz na zawody narciarskie. W okresie feryjnym sekcja wyjeżdża na 2 obozy – 1 w Polsce, 1 za granicą (Włochy, Austria). Sezon najczęściej kończymy Majówką, również na lodowcu. Oprócz wartości czysto treningowych  bardzo mocno stawiamy na relacje towarzyskie, chcemy aby sekcja składała się z ludzi pełnych pasji, cieszących się z każdego wspólnego treningu :)

W okresie od listopada do maja organizujemy obozy/wyjazdy szkoleniowe w Polsce i za granicą. Stworzyliśmy ofertę w której każdy znajdzie coś dla siebie. W zakładce „Obozy” znajdą Państwo – obozy dla dzieci, obozy dla młodzieży, wyjazdy dla rodzin z dziećmi, w Polsce, Włoszech czy Austrii. Oprócz wyjazdów czysto szkoleniowych organizujemy wyjazdy bardziej wypoczynkowe np. w marcu do Włoch czy w maju na lodowiec do Austrii.

Wyjazdy Sobotnie przeznaczone są dla wszystkich dzieci i młodzieży, które chciałby doskonalić swoją jazdę na nartach, bądź snowboardzie. Są idealną możliwością doskonalenia jazdy pod okiem instruktorów podczas całodziennego szkolenia. Celem wyjazdów jest poprawa i doskonalenie techniki jazdy. Dzieci oraz dorośli szkolą się w grupach od 5-7 osób pod okiem naszego instruktora. Wyjazdy weekendowe są realizowane głównie na znanych stacjach w Polsce m.in Jurgów czy Kluszkowce.