BiegunSportBiegunSport
Zapomniałeś hasła?

Referencje

Ostatnie Referencje


Piotr Wojciechowski 

„BiegunSport” polecili nam – na wyjazd narciarski do Włoch – znajomi, którzy byli zadowoleni z nauki pływania, jaką pobierały w tej Firmie ich dzieci. Szkolenie i kadra – w szczególności Stach – bardzo dobre; dziecko chętnie uczestniczyło w zajęciach i zrobiło ogromne postępy. W przyszłości też mamy zamiar korzystać z ich usług.


Agnieszka Ciukaj 

Z firma Biegun Sport syn rozpoczął naukę jazdy na nartach. Super organizacja wyjazdów weekendowych i szkolenie na stoku. Syn zawsze wracał bardzo zadowolony i szczęśliwy . Do tego stopnia polubił Biegun i kadrę, ze przepisaliśmy się do nich na basen. Tutaj także pełen profesjonalizm i indywidulane podejście do każdego dziecka. My jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Gorąco polecam!!!


Kinga Chłopicka 

Świetne zajęcia na basenie dla dzieci , doskonałe obozy żeglarskie dla nastolatków, godne polecenia obozy i szkolenia narciarskie – mówię to ja – krytyczna matka trojga dzieci. Kadra BiegunSportu profesjonalnie przygotowuje się do wszystkich wyjazdów, nie ma improwizacji, ale jest spontaniczna radość z uprawiania sportu. Nie ma nudy, czas jest zawsze wypełniony maksymalnie, jest pewien luz, który młodzież sobie ceni – ale luz kontrolowany i do pewnych – ważnych dla rodziców granic. Na koniec dodam, że dorośli też mają w BS swoje gimnastyczne zajęcia – i tam również jest fachowa opieka i czujne oko trenera Karola, (np żeby sobie nie zrobić krzywdy np. przy podnoszeniu 20kg ketla, hahaha). UWAGA – miejsca na obozy znikają jak świeże bułeczki.


Piotr Płocki 

Przeszliśmy do BiegunSportu z innej firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Zwłasza u syna, który do tej pory dość niemrawo pływał nastapił duży postep. Duży nacisk na technikę i wytrzymałość. Dzieci mimo, że często mega zmęczone, ale zawsze uśmiechnięte wychodza z basenu. Podział na stopnie zaawansowania powoduje, że nie grupy nie są zbyt liczne. Widać dobre podejście instruktorów do dzieci. W tym roku udało nam się załapać na obóz letni, a opinie innych po zeszłorocznym są bardzo pozytywne i zapowiada się, że w tym roku będzie jeszcze lepiej.
POLECAM.


Joanna Rosak 

Z firmą BiegunSport współpracuję od września 2015 roku. Moja córka ma przyjemność uczestniczyć w zajęciach z pływania. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu Panów z BiegunSport. Wszyscy trenerzy mają fantastyczne podejście do dzieci . W mojej ocenie są doskonale przygotowani do zajęć . Poza tym tempo jak i sposób prowadzenia szkolenia jest dostosowane do umiejętności i wieku dzieci. Z ogromną przyjemnością polecam tę firmę .
Joanna Rosak


Agnieszka Petrów 

Firmę Biegunsport cenię za podejście do dzieci, zadowolenie dziecka z zajęć i chęć uczestnictwa w kolejnych to najwyższa ocena jaką można wystawić.


Ola Maczugowska 

Już trzeci raz jedziemy na wspólny wyjazd i do tej pory wszystko było jak trzeba. Korzystamy też ze szkoły pływania i Karolinka(7 lat) bardzo lubi zajęcia i co ważne robi szybkie postępy w pływaniu. Polecam


Marta Słodkowicz 

Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy. Pan Kamil – Mistrz Świata w motywowaniu do pływania. Polecam!


Szydłowska Izabela 

Polecam obozy sportowe.Bardzo profesjonalne i sportowe podejście do dzieciaków.polecam.


Donata Duda 

Trenerzy firmy Biegun Sport zostali nam poleceni i rzeczywiście nie zawiedli naszych oczekiwań. Jestem nauczycielką w szkole waldorfskiej, której uczniowie od października 2015 r. są prowadzeni przez instruktorów Bieguna. Kadra w pełni profesjonalnie podchodzi do zajęć pływackich i ma dobry kontakt z uczniami oraz przedstawicielami szkoły.
Serdecznie polecam współprace.