BiegunSportBiegunSport
Zapomniałeś hasła?

Referencje

Dodaj Opinie | Pokaż Opinie
damian.urbanik
Świetna ekipa, z którą nie sposób się nudzić. Gorąco polecam!
08/6/15

Karina Rosiek
Najlepsza kadra, najlepsze obozy, najlepsze... WSZYSTKO
09/7/15

Emilia Walczyk
Najleosza kadra ,NAJLEPSZE OBOZY ..!
09/7/15

Myszka Jan
super atmosfera na wyjazdach, połączenie dobrej zabawy ze sportem, czego chcieć wiecej? POLECAM :)
09/7/15

Jan Śmietana
Fantastyczna kadra, świetne wyjazdy oraz przede wszystkim gwarantowana dobra zabawa w połączeniu ze sportem!
09/7/15

Stachu
Super szkolenia rekreacyjne jak i sportowe, ekstra wyjazdy i super atmosfera. Gorąco polecam !
09/7/15

Krzysiek Żurowski
Najlepsze wyjazdy z najlepszymi intruktorami :)
09/12/15

Magda Kurdziel
BIEGUNSPORT to miejsce, które naprawdę zbliża do siebie ludzi i pozwala znaleźć przyjaźnie na całe życie. Można tu super spędzić czas i przeżyć cos, o czym się już nigdy nie zapomni. Gorąco polecam !!
09/23/15

Arczi
Pełen profesjonalizm, najlepszy dostępny sprzęt treningowy i świetni instruktorzy. Polecam w 100%
09/29/15

M. Sliwa
Bardzo dobrzy instruktorzy :) jestem bardzo zadowolona ja jak i moja córka :) każdemu polecam :)
04/20/16

Marek Zatorski
Polecam :) Bardzo ciekawa i szeroka oferta sportowego spędzania czasu dla aktywnych. Ludzie z pasją !!!
04/20/16

Wojciech Staniek
Świetna kadra i super kontakt. W 100% polecam,. Dopiero rozpoczęliśmy współpracę, więc mamy nadzieję na jeszcze większe zadowolenie również z innych dyscyplin niż pływanie.
04/20/16

Iwona Rosiek
Z BIEGUNSPORT spędzisz najlepszy dzień, weekend, urlop, wakacje. Polecam w 100%. Kadra - rewelacyjna, fantastyczna. Kamil, Karol - trzymajcie tak dalej :o)
04/20/16

M. Bieniek
Doświadczeni, wspaniali instruktorzy, indywidualne podejście do klienta. Pełen profesjonalizm. Polecamy!!!
04/20/16

Aneta Kałuża-Plaskota
Polecam firmę Biegunsport każdemu ktomu zależy na rozwoju firzycznym swojej pociechy :) Wspaniali trenerzy, pełen profesjonalizm i wszechstronność działań. Bardzo dobre podejście do dzieciaków mobilizujące i zachęcajace do doskonalenia już nabytych umiejętności, nieustannego rozwoju i przełamywania lęków :))) Rewelacja!!!!
04/20/16

Elżbieta i Maciej
Jesteśmy instruktorami i sami długo szkoliliśmy dzieci na nartach - przez to jesteśmy bardzo wymagającymi klientami. Musimy przyznać że kadra BiegunSport w pełni spełnia nasze wygórowane oczekiwania.
04/20/16

Radek Bieliński
Mój syn Jaś chodzi na zajęcia z pływania oraz uczestniczył w nauce/doskonaleniu narciarstwa. Właściciele oraz Instruktorzy mają rewelacyjne podejście do dzieci, z humorem, uśmiechem. Kipi z nich pasja. Tego nie da się wyćwiczyć to się ma. Ale bez tego zajęcia z dziećmi i ich postępy nie są możliwe. Z całą odpowiedzialnością, rekomenduję!
04/20/16

Paweł Zapał
Super organizacja i świetna kadra. Dzieci są zachwycone i nie mogą się doczekać następnego sezonu narciarskiego. Gorąco polecam.
04/20/16

Grzegorz Polak
Polecam ekipę Biegun Sport. Super instruktorzy, których dzieciaki bardzo lubią i cenią. Profesjonalizm i słuchanie Nas Rodziców Klientów.....Moje córki były bardzo zadowolone i na pewno skorzystamy z ich usług ponownie. Polecam 100%
04/20/16

Donata Duda
Trenerzy firmy Biegun Sport zostali nam poleceni i rzeczywiście nie zawiedli naszych oczekiwań. Jestem nauczycielką w szkole waldorfskiej, której uczniowie od października 2015 r. są prowadzeni przez instruktorów Bieguna. Kadra w pełni profesjonalnie podchodzi do zajęć pływackich i ma dobry kontakt z uczniami oraz przedstawicielami szkoły. Serdecznie polecam współprace.
04/20/16

Szydłowska Izabela
Polecam obozy sportowe.Bardzo profesjonalne i sportowe podejście do dzieciaków.polecam.
04/20/16

Marta Słodkowicz
Bardzo mili i profesjonalni instruktorzy. Pan Kamil - Mistrz Świata w motywowaniu do pływania. Polecam!
04/20/16

Ola Maczugowska
Już trzeci raz jedziemy na wspólny wyjazd i do tej pory wszystko było jak trzeba. Korzystamy też ze szkoły pływania i Karolinka(7 lat) bardzo lubi zajęcia i co ważne robi szybkie postępy w pływaniu. Polecam
04/20/16

Agnieszka Petrów
Firmę Biegunsport cenię za podejście do dzieci, zadowolenie dziecka z zajęć i chęć uczestnictwa w kolejnych to najwyższa ocena jaką można wystawić.
04/20/16

Joanna Rosak
Z firmą BiegunSport współpracuję od września 2015 roku. Moja córka ma przyjemność uczestniczyć w zajęciach z pływania. Jestem pod dużym wrażeniem profesjonalizmu Panów z BiegunSport. Wszyscy trenerzy mają fantastyczne podejście do dzieci . W mojej ocenie są doskonale przygotowani do zajęć . Poza tym tempo jak i sposób prowadzenia szkolenia jest dostosowane do umiejętności i wieku dzieci. Z ogromną przyjemnością polecam tę firmę . Joanna Rosak
04/20/16

Piotr Płocki
Przeszliśmy do BiegunSportu z innej firmy i jestesmy bardzo zadowoleni. Zwłasza u syna, który do tej pory dość niemrawo pływał nastapił duży postep. Duży nacisk na technikę i wytrzymałość. Dzieci mimo, że często mega zmęczone, ale zawsze uśmiechnięte wychodza z basenu. Podział na stopnie zaawansowania powoduje, że nie grupy nie są zbyt liczne. Widać dobre podejście instruktorów do dzieci. W tym roku udało nam się załapać na obóz letni, a opinie innych po zeszłorocznym są bardzo pozytywne i zapowiada się, że w tym roku będzie jeszcze lepiej. POLECAM.
04/20/16

Kinga Chłopicka
Świetne zajęcia na basenie dla dzieci , doskonałe obozy żeglarskie dla nastolatków, godne polecenia obozy i szkolenia narciarskie - mówię to ja - krytyczna matka trojga dzieci. Kadra BiegunSportu profesjonalnie przygotowuje się do wszystkich wyjazdów, nie ma improwizacji, ale jest spontaniczna radość z uprawiania sportu. Nie ma nudy, czas jest zawsze wypełniony maksymalnie, jest pewien luz, który młodzież sobie ceni - ale luz kontrolowany i do pewnych - ważnych dla rodziców granic. Na koniec dodam, że dorośli też mają w BS swoje gimnastyczne zajęcia - i tam również jest fachowa opieka i czujne oko trenera Karola, (np żeby sobie nie zrobić krzywdy np. przy podnoszeniu 20kg ketla, hahaha). UWAGA - miejsca na obozy znikają jak świeże bułeczki.
04/20/16

Agnieszka Ciukaj
Z firma Biegun Sport syn rozpoczął naukę jazdy na nartach. Super organizacja wyjazdów weekendowych i szkolenie na stoku. Syn zawsze wracał bardzo zadowolony i szczęśliwy . Do tego stopnia polubił Biegun i kadrę, ze przepisaliśmy się do nich na basen. Tutaj także pełen profesjonalizm i indywidulane podejście do każdego dziecka. My jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Gorąco polecam!!!
04/20/16

Piotr Wojciechowski
"BiegunSport" polecili nam - na wyjazd narciarski do Włoch - znajomi, którzy byli zadowoleni z nauki pływania, jaką pobierały w tej Firmie ich dzieci. Szkolenie i kadra - w szczególności Stach - bardzo dobre; dziecko chętnie uczestniczyło w zajęciach i zrobiło ogromne postępy. W przyszłości też mamy zamiar korzystać z ich usług.
04/20/16

Leszek Lasoń
Pełen profesjonalizm.Dzieciaki bardzo zadowolone.My również.Polecamy
04/20/16

Grzegorz Książek
Pan Kamil. Jeden z najlepszych trenerów w Krakowie i okolicach :)
04/20/16

Katarzyna Rogalska-Kawałko
Przeszliśmy za Panem Kamilem z innej firmy. Nasze dzieci nie wyobrażają sobie rozwijać swoich sportowych pasji z kimś innym. Pełen profesjonalizm, maksymalne zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego dziecka, pasja widoczna w każdym przedsięwzięciu oraz fantatstyczne podejście pana Kamila do dzieci owocują chętnymi do brania udziału w zajęciach dziećmi i szybkimi postępami. Świetne i dobrze zorganizowane obozy - nasze dzieci zawsze wracają szczęśliwe i pełne wrażeń, a my oddając je pod opiekę trenerów w BS, jesteśmy o nie spokojni. POLECAMY!!!
04/20/16

Julia Pakosz
Polecam wszystkim z całego serca ! :)
04/21/16

Magdalena Chmielewska
Zaangażowane, indywidualne podejście pedagogów w połączeniu z dużym naciskiem na technikę pływania dało bardzo szybki efekt i przerosło moje oczekiwania. Oliwka świetnie pływa, a co najważniejsze z zapałem idzie na każde kolejne zajęcia. Miło patrzeć jak żartem i uśmiechem, nigdy krzykiem, motywowane są dzieciaki. Gratuluję nauczycielom a rodzicom polecam z czystym sercem:)
04/21/16

Sylwia Gierak
Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do dzieci, szczególne podziękowania dla Pana Wojtka świetnie prowadzącego naukę pływania dla najmłodszych. Nie zamieniłabym na żadną inna szkolę. Polecam
04/21/16

Anna Manterys
Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego dziecka. Zajęcia prowadzone z uśmiechem. Dziecko z radością chce chodzić na basen. Super! Jestem bardzo zadowolona. Polecam :)
04/21/16

Arek Smoragiewicz
moja córka ćwiczy u pana Kamila i jest bardzo zadowolona, nie chce nigdzie indziej więc z czystym sumieniem POLECAM wszystkim
04/21/16

Marek Kaczmarski
Podejście do dzieci super a w szczególności Pan Kamil. Mój wnuk ( 5 lat ) zawsze chętnie przyjeżdżał ze mną na zajęcia; Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do każdego malucha instruktorów a w zasadzie jednego czyli Kamila. Teraz ja chcę coś tam zapoznać się z woda - wymieniając zajęcia z wnukiem na seniora. Polecam
04/22/16

Walczyk Wojciech
Indywidualne podejście do każdego dziecka , w pełni profesjonalna kadra instruktorów , rewelacyjne podejście do dzieci. Dzieciaki zawsze zadowolone wracając z zajęć i mówią już o następnych , po powrocie z obozów , już chcą zapisywać się na następne , a chyba to dla Nas rodziców jest bardzo ważne. POLECAM!!!!
04/24/16

Antoni Dulczewski
Obóz żeglarski prowadzony jest perfekcyjnie , polecam każdemu licealiście ! :)
04/25/16

Kinga
Nauka pływania na wesoło. Bardzo mili Instruktorzy. Polecam :)
04/25/16

Małgorzata Musiał
Profesjonalnie, miło, sympatycznie , wesoło pomysłowo i bardzo spotrowo. Tak jest w biegunie. Moi synowie uczestniczą w zajęciach i obozach i są zachwyceni. Świetna kadra, młodzi kreatywni instruktorzy . Gorąco polecam.
04/26/16

Joanna Smoleń
Super podejście do dzieci i bardzo profesjonalne treningi. W szczególności polecam obozy narciarskie, na których dzieci doskonalą technikę jazdy na nartach i jednocześnie świetnie się bawią. Syn z obozu wrócił bardzo zadowolony z olbrzymimi postępami w nauce i już nie może doczekać się kolejnego obozu . Polecam.
04/27/16

Marianna
Wypróbowałam już kilka szkół pływania dla córki i o żadnej innej nie mogę powiedzieć tylu ciepłych słów co o Biegunie. Pełen profesjonalizm, niesamowicie pozytywne nastawienie i przeogromna cierpliwość do dzieci w każdym wieku!!!
05/1/16

Wojciech
Profesjonalna kadra i rodzinna atmosfera przekładają się na wyniki. Po ciężkiej pracy zawsze jest czas na zabawę i odpoczynek. Szczerze polecamy!
05/5/16

Aleksander Chawrona
Największa zaleta to profesjonalizm. Szkoła narciarska na wysokim poziomie, świetne podejście do dzieci, cenowo uważam że też nieźle. Z pewnością będę korzystał w przyszłości i polecam innym.
05/7/16

Maciej
Najlepszą opinią jest zadowolenie dzieciaków z zajęć i obozów! Moja córka od drugiego dnia obozu płakała ... : Tato czemu ten obóz tak szybko się kończy!!! Bardzo, bardzo polecam!!!
03/16/17