BiegunSportBiegunSport
Zapomniałeś hasła?

Referencje

Ostatnie Referencje


Maciej 

Najlepszą opinią jest zadowolenie dzieciaków z zajęć i obozów! Moja córka od drugiego dnia obozu płakała … :
Tato czemu ten obóz tak szybko się kończy!!!
Bardzo, bardzo polecam!!!


Aleksander Chawrona 

Największa zaleta to profesjonalizm. Szkoła narciarska na wysokim poziomie, świetne podejście do dzieci, cenowo uważam że też nieźle. Z pewnością będę korzystał w przyszłości i polecam innym.


Wojciech 

Profesjonalna kadra i rodzinna atmosfera przekładają się na wyniki. Po ciężkiej pracy zawsze jest czas na zabawę i odpoczynek. Szczerze polecamy!


Marianna 

Wypróbowałam już kilka szkół pływania dla córki i o żadnej innej nie mogę powiedzieć tylu ciepłych słów co o Biegunie. Pełen profesjonalizm, niesamowicie pozytywne nastawienie i przeogromna cierpliwość do dzieci w każdym wieku!!!


Joanna Smoleń 

Super podejście do dzieci i bardzo profesjonalne treningi. W szczególności polecam obozy narciarskie, na których dzieci doskonalą technikę jazdy na nartach i jednocześnie świetnie się bawią. Syn z obozu wrócił bardzo zadowolony z olbrzymimi postępami w nauce i już nie może doczekać się kolejnego obozu . Polecam.


Małgorzata Musiał 

Profesjonalnie, miło, sympatycznie , wesoło pomysłowo i bardzo spotrowo. Tak jest w biegunie. Moi synowie uczestniczą w zajęciach i obozach i są zachwyceni. Świetna kadra, młodzi kreatywni instruktorzy . Gorąco polecam.


Kinga 

Nauka pływania na wesoło. Bardzo mili Instruktorzy. Polecam :)


Antoni Dulczewski 

Obóz żeglarski prowadzony jest perfekcyjnie , polecam każdemu licealiście ! :)


Walczyk Wojciech 

Indywidualne podejście do każdego dziecka , w pełni profesjonalna kadra instruktorów , rewelacyjne podejście do dzieci.
Dzieciaki zawsze zadowolone wracając z zajęć i mówią już o następnych , po powrocie z obozów , już chcą zapisywać się na następne , a chyba to dla Nas rodziców jest bardzo ważne. POLECAM!!!!


Marek Kaczmarski 

Podejście do dzieci super a w szczególności Pan Kamil. Mój wnuk ( 5 lat ) zawsze chętnie przyjeżdżał ze mną na zajęcia; Najbardziej podobało mi się indywidualne podejście do każdego malucha instruktorów a w zasadzie jednego czyli Kamila. Teraz ja chcę coś tam zapoznać się z woda – wymieniając zajęcia z wnukiem na seniora. Polecam