BiegunSportBiegunSport
Zapomniałeś hasła?

Referencje

Ostatnie Referencje


Arek Smoragiewicz 

moja córka ćwiczy u pana Kamila i jest bardzo zadowolona, nie chce nigdzie indziej więc z czystym sumieniem POLECAM wszystkim


Anna Manterys 

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego dziecka. Zajęcia prowadzone z uśmiechem. Dziecko z radością chce chodzić na basen. Super! Jestem bardzo zadowolona. Polecam :)


Sylwia Gierak 

Pełen profesjonalizm, bardzo dobre podejście do dzieci, szczególne podziękowania dla Pana Wojtka świetnie prowadzącego naukę pływania dla najmłodszych. Nie zamieniłabym na żadną inna szkolę. Polecam


Magdalena Chmielewska 

Zaangażowane, indywidualne podejście pedagogów w połączeniu z dużym naciskiem na technikę pływania dało bardzo szybki efekt i przerosło moje oczekiwania. Oliwka świetnie pływa, a co najważniejsze z zapałem idzie na każde kolejne zajęcia. Miło patrzeć jak żartem i uśmiechem, nigdy krzykiem, motywowane są dzieciaki. Gratuluję nauczycielom a rodzicom polecam z czystym sercem:)


Julia Pakosz 

Polecam wszystkim z całego serca ! :)


Katarzyna Rogalska-Kawałko 

Przeszliśmy za Panem Kamilem z innej firmy. Nasze dzieci nie wyobrażają sobie rozwijać swoich sportowych pasji z kimś innym. Pełen profesjonalizm, maksymalne zaangażowanie, indywidualne podejście do każdego dziecka, pasja widoczna w każdym przedsięwzięciu oraz fantatstyczne podejście pana Kamila do dzieci owocują chętnymi do brania udziału w zajęciach dziećmi i szybkimi postępami. Świetne i dobrze zorganizowane obozy – nasze dzieci zawsze wracają szczęśliwe i pełne wrażeń, a my oddając je pod opiekę trenerów w BS, jesteśmy o nie spokojni. POLECAMY!!!


Grzegorz Książek 

Pan Kamil. Jeden z najlepszych trenerów w Krakowie i okolicach :)


Leszek Lasoń 

Pełen profesjonalizm.Dzieciaki bardzo zadowolone.My również.Polecamy


Piotr Wojciechowski 

„BiegunSport” polecili nam – na wyjazd narciarski do Włoch – znajomi, którzy byli zadowoleni z nauki pływania, jaką pobierały w tej Firmie ich dzieci. Szkolenie i kadra – w szczególności Stach – bardzo dobre; dziecko chętnie uczestniczyło w zajęciach i zrobiło ogromne postępy. W przyszłości też mamy zamiar korzystać z ich usług.


Agnieszka Ciukaj 

Z firma Biegun Sport syn rozpoczął naukę jazdy na nartach. Super organizacja wyjazdów weekendowych i szkolenie na stoku. Syn zawsze wracał bardzo zadowolony i szczęśliwy . Do tego stopnia polubił Biegun i kadrę, ze przepisaliśmy się do nich na basen. Tutaj także pełen profesjonalizm i indywidulane podejście do każdego dziecka. My jesteśmy bardzo zadowoleni!!! Gorąco polecam!!!