a

Basen – aktualności – 3.06

Basen – aktualności – 3.06

Powolutku zbieramy informacje od basenów jakie mają plany dot. otwarcia 6.06 i niestety nie wygląda to dobrze. Większość basenów na których prowadzimy zajęcia jest basenami uniwersyteckimi i niektóre z nich wypompowały całą wodę z basenu z założeniem, że wrócą do zajęć razem ze studentami czyli we wrześniu. Nasza edycja miała kończyć się 14.06 a więc za 11 dni. W związku z tym praktycznie pewne jest, że nie wrócimy do zajęć w czerwcu a dopiero we wrześniu. Strasznie nad tym ubolewamy, ale wytyczne dla basenów są na prawdę bardzo wymagające i dlatego też nie dziwimy się, że nie chcą się teraz otworzyć na tak krótki okres.

 

  • W związku z tym, każda nadpłata za zajęcia jest równoznaczna z VOUCHEREM na tą kwotę ważnym od 1.09.2020 do 31.12.2021. Voucher można będzie wykorzystać na jakąkolwiek naszą usługę, aczkolwiek najprościej będzie wykorzystać to na zajęcia z pływania od września.

 

  • Poniżej przedstawiam tabelkę ile zajęć w edycji nam przepadło – zajęcia zakończyliśmy 11.03 w środę.

 

Dzień zajęć
Ilość zajęć, które przepadły od 12.03 (włącznie)
Ilość zajęć, które się odbyły do 11.03 (włącznie)
środa 13 5
czwartek 12 4
piątek 12 4
niedziela 12 4

Powyższą ilość zajęć należy pomnożyć przez cenę jaką wpłacali Państwo za zajęcia:

  • Cena NORMALNA- 34 zł – w przypadku 1 osoby szkolącej się raz w tygodniu.
  • Cena ZE ZNIŻKĄ – 32 zł:
    • Rodzeństwa/Rodziny – min. 2 osoby, każda osoba z rodzeństwa płaci cenę karnetu ze zniżką. Dot. tylko osób szkolących się. Zniżka nie obowiązuje np. przy 1 dorosłym pływającym dowolnie i 1 dziecku szkolącym się.
    • Dziecka/ Dorosłego chodzącego min. 2 razy w tygodniu – za każdy dzień obowiązuje wtedy cena karnetu ze zniżką.
  • Cena DOWOLNE PŁYWANIE – 15 zł / 1 zajęcia

 

W razie pytań lub problemów proszę o kontakt. Mam ogromną nadzieję, że od września będziemy spotykali się ponownie na basenie co tydzień 🙂

Chcesz uzyskać więcej informacji?