a

O Nas

Poznaj BiegunSport

BiegunSport powstał w 2015 roku, natomiast nasze doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą sięga kilkunastu lat. Każdego roku zapewniamy bogatą ofertę sportową, którą dzielimy na – Klub Narciarski, Akademię Pływania oraz obozy sportowe. Jesteśmy również Certyfikowanym Organizatorem Turystyki oraz Licencjonowanym Klubem Narciarskim PZN. BiegunSport został założony przez dwóch absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie – Karola Bieguna i Kamila Stepaniaka.

Każdego roku dążymy do zapewnienia jak najbardziej profesjonalnej usługi związaną ze szkoleniem, treningiem oraz rekreacją dla naszych klientów. W BiegunSport rozwijamy nie tylko sportowe umiejętności naszych podopiecznych, ale dbamy także o budowanie relacji towarzyskich między dziećmi, rodzicami i trenerami. Według nas jest to kluczowe, aby stworzyć zgraną społeczność.

Jeśli chcesz poznać naszą firmę bliżej, zachęcamy do zapytania naszych klientów! 🙂

Nasze działania

  • KLUB NARCIARSKI / SEKCJA NARCIARSKA (podzielona wg. wieku oraz zaawansowania) – trenujemy dzieci już od piątego roku życia. Skupiamy się przede wszystkim na treningu narciarskim, a nie na rekreacji. Dzięki temu, nasze dzieci wielokrotnie zdobyły medale na zawodach ogólnopolskich.

 

  • NAUKA PŁYWANIA / DOSKONALENIE PŁYWANIA oraz PRZEDSZKOLE PŁYWACKIE – nauka i doskonalenie pływania na kilku basenach w Krakowie. Zajmujemy się szkoleniem zarówno najmłodszych, jak i najstarszych adeptów. Prowadzimy zajęcia od podstaw, aż po doskonalenie pływania techniką sportową.

 

  • OBOZY LETNIE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY – organizujemy obozy letnie dla dzieci i młodzieży, zawsze na sportowo i z mnóstwem różnorodnych atrakcji. Dzieci mogą wypróbować m.in. windsurfing, żeglarstwo, tenis, pływanie, jazdę na rolkach czy treningi ogólnorozwojowe.

 

  • OBOZY ZIMOWE DLA DZIECI, MŁODZIEŻY oraz CAŁYCH RODZIN – organizujemy wyjazdy narciarskie – treningowe i szkoleniowe w Polsce, Austrii oraz Włoszech.

Kadra Szkoleniowa

Nasz zespół instruktorów i trenerów to głównie młodzi ludzie, którzy są pełni energii i pasji do tego, co robią. Dużą część naszej kadry stanowią nasi wychowankowie. Wierzymy, że nie ma lepszej kadry niż nasi byli zawodnicy lub uczestnicy naszych treningów czy wyjazdów. To co wyróżnia ich spośród wielu rówieśników, to fakt, że są lub byli aktywnymi zawodnikami w swoich dziedzinach sportu, które trenowali wiele lat oraz fakt, że znają zasady i wartości klubu od podszewki. Niezależnie od działalności czy to jest pływanie, narciarstwo czy obozy, staramy się zapewnić, że nasi instruktorzy i trenerzy potrafią zarażać dzieci pasją do sportu, ciężkiego treningu a przy tym wszystkim dobrze się bawić i odczuwać satysfakcję z treningów czy wspólnych wyjazdów. Nasza kadra szkoleniowa posiada odpowiednie kursy instruktorskie lub trenerskie, ukończyła studia na AWF lub jest w trakcie zdobywania uprawnień w danej dziedzinie sportu.

Chcesz uzyskać więcej informacji?