BiegunSportBiegunSport
Zapomniałeś hasła?

Partnerzy

7

ENERGYLANDIA to największy Park Rozrywki w Polsce, oferujący kilkadziesiąt atrakcji, które znajdują się na obszarze 50 hektarów, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych. Park zlokalizowany jest w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa, a od Wadowic czy Oświęcimia dzieli nas niespełna 17 kilometrów. Energylandia jest na rynku zaledwie od 5 lat – jednak mnogość atrakcji, najwyższy poziom obsługi i komfort Gości – spełniają najwyższe standardy. Rocznie odwiedzają nas tysiące turystów chcących doświadczyć rozrywki na najwyższym światowym poziomie. Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu.

www.energylandia.pl

www.facebook.com/EnergyLandia

3

Spółka Planainvest to prężnie działający na krakowskim rynku developer, który za główny cel stawia sobie realizację przyjaznych do życia projektów mieszkaniowych w realnej dla krakowskiego rynku cenie. W naszej ofercie znajdą się kompaktowe mieszkania, apartamenty a także całe segmenty i domy wolnostojące. Obecnie realizujemy kolejny, trzeci już etap inwestycji Apartamenty Cechowa zlokalizowanej przy ul. Cechowej w Krakowie.

www.apartamentycechowa.pl/

2

TOP EVENTS jest ogólnopolską agencją eventową działającą na rynku od 2004 roku. Kompleksowo realizujemy eventy korporacyjne, konferencje, kongresy, gale, bankiety, jubileusze i spotkania biznesowe. Kreujemy scenariusze wyjazdów motywacyjnych, integracyjnych i szkoleniowych. Rozbudowujemy je o atrakcje team-buildingowe, out-door’owe i wieczory tematyczne.

Ważną częścią naszej działalności są działania CSR, które urozmaicają imprezy korporacyjne. Specjalizujemy się w organizacji eventów dla branży farmaceutycznej. Realizujemy eventy motoryzacyjne, launche produktów, imprezy plenerowe i pikniki. Na życzenie przesyłamy wybrane referencje.

www.top-events.pl

www.facebook.com/Top-Events-agencja-eventowa

1

Firma Stan-Trans zajmuję się transportem krajowym i międzynarodowym towarów od 2003 roku. Firma posiada 3 oddziały w Polsce (Kraków, Łódź i Gdańsk) ale świadczy usługi transportowe na terenie całej Europy. Jako swoje największe atuty uznają szybką i sprawną obsługę klienta. Safely & On Time to ich motto, bo bezpieczeństwo i czas to najważniejsze czynniki ich pracy. Jakość ich usług potwierdza certyfikat ISO 9001 oraz ISO 14001 i setki zadowolonych klientów.

www.stantrans.com.pl

www.facebook.com/StanTrans

5

Wydawnictwo Arson rozpoczęło swoją działalność w 2007 roku. Powstało z myślą tworzenia pomocy dydaktycznych, logopedycznych i specjalistycznych dla dzieci. Firma nasza wyszła na przeciw potrzebą terapeutów, nauczycieli i rodziców. Autorkami naszych publikacji są doświadczone terapeutki, które na co dzień pracują z dziećmi. W oparciu o praktyczną wiedzę, tworzą pomoce potrzebne do prawidłowego rozwoju dziecka. W naszej ofercie znajdziecie Państwo pozycje wspomagające kształcenie języka, mowy, ćwiczenia grafomotoryczne, matematyczne, oraz ćwiczenia pamięci i koncentracji. Proste ilustracje, ciekawa i bogata forma pomocy pomaga dzieciom w nauce oraz w zrozumieniu otaczającego ich świata.

www.arson.pl

www.facebook.com/wydawnictwoarson/

8

Sleeping in Krakow – APARTAMENTY W SERCU KRAKOWA. Poznaj z bliska miejsce, w którym tradycja splata się z nowoczesnością. Wybierz komfortowe i w pełni wyposażone apartamenty ulokowane w zabytkowych kamienicach w samym centrum Krakowa. Kameralne wnętrza pozwolą Ci poczuć się jak w domu, a ich lokalizacja umożliwi Ci swobodne odkrywanie uroków naszego miasta.

www.sleepinginkrakow.pl

www.facebook.com/SleepingInKrakow

4

Nasza Chatta Łapszanka to miejsce stworzone z pasją. Z dbałością o każdy detal urządziliśmy ją tak, aby każdy mógł poczuć się wyjątkowo o każdej porze roku. Zatopiony w naturze a jednak w pełni komfortowy, ekskluzywny i elegancki jak lubisz. Na wyciągnięcie ręki lokalny sklep, boisko sportowe. Dla amatorów każdego rodzaju wypoczynku. Dzień możesz rozpocząć aktywnie na nowoczesnej siłowni na świeżym powietrzu, joggingiem, czy wyjściem na sąsiadujący z domem szlak. Poranna kawa na tarasie przy akompaniamencie szumiącego strumyka. Smaczna ryba prosto z górskiego potoku, świeży bunc czy mleko prosto od krowy. Zimą kulig z końskim zaprzęgiem, sanki, czy białe szaleństwo…

www.chatta-lapszanka.pl

www.facebook.com/chattalapszanka/

6

AG System istnieje na rynku polskim od 2006 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która oferuje szeroki zakres usług budowlanych. Naszym największym atutem są pracownicy. Wysoka jakość realizowanych kontraktów wynika z długoletniego doświadczenia oraz wykwalifikowanej kadry kierowniczej. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie, jednakże z powodzeniem wykonujemy inwestycje na terenie całego kraju. Kierując się profesjonalizmem oraz rzetelnością, w krótkim czasie uzyskaliśmy mocną pozycję na rynku. AG System dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu oferta firmy obejmuje także wynajem maszyn budowlanych. Naszą główną zasadą jest dbanie o zachowanie wysokiej jakości świadczonych usług, jednocześnie mając na uwadze ochronę środowiska naturalnego.

www.agsystem.pl