a

Regulamin Akademia Pływania

 1. Organizatorem zajęć jest BiegunSport Stepaniak & Biegun Sp.J, ul.Grochowa 26c, Kraków 30-731
 2. Wszelkie kluczowe informacje dot. płatności, terminów, szkolenia zawarte są na podstronie pływanie na https://biegunsport.pl/oferta/nauka-plywania-krakow/
 3. Kursy szkoleniowe są podzielone na 2 edycje – jesienno-zimową oraz letnią.
 4. Zajęcia szkoleniowe trwają 45 minut.
 5. Opłata za zajęcia odbywa się przed pierwszym dniem danej edycji. Opłatę należy uregulować na konto 57 1240 1444 1111 0010 8753 9102.
 6. Każdy uczestnik zobowiązany jest do posiadania czepka oraz stroju kąpielowego.
 7. Na zajęcia zapisujemy dzieci od 3 roku życia.
 8. Zapisując dziecko na zajęcia potwierdzają Państwo, iż nie ma żadnych przeciwwskazań do uprawiania sportu w tym pływania.
 9. O zapisaniu do grupy decyduje kolejność zgłoszeń.
 10. W przypadku nieobecności zgłoszonej (min. dzień wcześniej przed zajęciami) na maila biuro@biegunsport.pl lub telefonicznie 721-17-27-17 – możliwe jest odrobienie zajęć w inny dzień w dowolnym terminie.
 11. Odrabiać zajęcia można tylko w tej samej edycji w której była nieobecność. Maksymalna ilość zajęć do odrobienia z danej edycji to 4. Jednak w przypadku wypadków losowych np. choroba dziecka, istnieje możliwość indywidualnego uzgodnienia warunków odrabiania oraz płatności.
 12. Opłata za kurs nie podlega zwrotowi i nie może być przełożona na następną edycję.
 13. Odpowiedzialność za dzieci do czasu rozpoczęcia zajęć i po ich zakończeniu ponoszą rodzice.
 14. Opiekunowie/Rodzice, którzy przyprowadzają dzieci na zajęcia zobowiązani są do przestrzegania regulaminu danej pływalni.
 15. Opiekunowie/Rodzice nie powinni ingerować w zajęcia. Ewentualne uwagi prosimy przekazać instruktorowi po zajęciach lub do biura BS.
 16. Jeśli ktoś z Państwa nie wyraża zgody na upublicznianie zdjęć/filmów uczestnika kursu dla marketingu firmy – prosimy o taką informację.
 17. Decyzja o zapisaniu się na kurs jest równoznaczna z akceptacją powyższego regulaminu.

Chcesz uzyskać więcej informacji?